Tlen groźny dla łudzi

2014-08-17
IGOR

Okazuje się, że na bardzo długo oderwałem się od cywilizacji. Jadąc w tym tygodniu pociągiem do Warszawy w czasopiśmie kolejowym natrafiłem na tytułowe zdjęcie. Słońce okazuje się zabójcze dla dzieci. A na drugiej stronie jeszcze ciekawszy artykuł z roku 2025.

Pięć lat od rewolucji oksykologicznej to okazja do podsumowania. Warto przypomnieć, że ten nowoczesny ruch rozpoczął się od badań medycznych zakrojonych na niespotykaną w historii skalę, sfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. W ramach Programu Operacyjnego Lepszy Świat Partia przeznaczyła sto miliardów złotych na inwestycje w Narodowe Ośrodki Badawcze. Przełomowego odkrycia dokonali naukowcy z Warszawskiego Państwowego Instytutu Zdrowia. Przebadali oni pięć tysięcy umierających łudzi i stwierdzili ponad wszelką wątpliwość, że w każdym z przypadków bezpośrednio przed śmiercią badany robił głęboki wdech. To epokowe odkrycie stanowiło podwaliny oksykologii. Dziś każde dziecko w obowiązkowym żłobku, przedszkolu, czy szkole uczy się o zabójczych właściwościach tlenu. Inwestycje Partii w przemysł oksykologiczny dały zatrudnienie ponad dwustu tysiącom łudzi. Narodowe Techniki Oksykologiczne produkują obecnie filtry nosowe stosowane przez miliony konsumentów w Unii Europejskiej i USA. Suplementy wdechu opracowywane przez państwowe przedsiębiorstwa farmaceutyczne poprawiają jakość życia w stopniu niespotykanym w historii.

Dbając o bezpieczeństwo i dobrobyt łudzi oraz w odpowiedzi na rosnące zagrożenie oksoterroryzmem, w roku 2021 Partia wprowadziła obowiązek stosowania filtrów nosowych. Wprowadzono również odpowiednie regulacje do kodeksu karnego, w szczególności poszerzono definicję prawną samobójstwa. Warto przypomnieć historię największego zagrożenia demokracji XXIw. Pierwsi oksoterroryści zwani byli chucharami. Nie stosowali filtrów nosowych przez co wydychane przez nich powietrze zawierało sporą ilość śmiertelnego tlenu stanowiącego zagrożenie dla łudzi. Chucharzy łączyli się często w niezwykle groźne ekososady, w których uprawiali ogrody bez licencji oraz hodowali nieoczipowane zwierzęta. Dziś wywodzący się z chucharów oksoterroryści organizują na dużą skalę zamachy samobójcze rozdając w miastach za darmo warzywa i inne przetwory pochodzące z nielegalnej produkcji. Policja oksykologiczna jest w takich przypadkach bezkompromisowa i wykonuje samobójstwa na miejscu.

Przypominamy, że w przyszłym tygodniu odbywają się już trzecie wybory zgodnie z wprowadzoną przez Polskę, najnowocześniejszą ordynacją wyborczą w Europie. Wszystkie oddane głosy zaliczane są na poczet Partii, a łudzie mogą głosować w dowolnym dniu w Narodowym Tygodniu Wyborczym. Trwa niezwykle gorąca, pełna napięcia ale i merytoryczna debata przedwyborcza. Obecnie w sondażach na prowadzeniu jest rządząca koalicja Wtorkowców, ale opozycyjni Czwartkowcy nie składa broni przekonując łudzi do głosowania w preferowany przez nich dzień pomysłowymi spotami telewizyjnymi. Kulminacja spektaklu wyborczego emitowana na żywo w stacji TVN w Niedzielę Wyborów zapowiada się pasjonująco. Tegoroczna kampania odbywa się pod jednoczącym naród hasłem „ Partia Wszystkich Łudzi”.

Projekt "Przez rok nie kupię jedzenia", z którego pochodzi ten wpis jest już historią. Jego kontynuacją jestAkademia Przyziemnych Umiejętności - miejsce, w którym właśnie jesteś.

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone